Spora Hayat Kat!

Teo sport özel pilates dersinin logosu

Hakkımızda:

TEO Sport; yaşam boyu spor anlayışıyla ve “Hayata Spor Kat!” sloganıyla çıktığı bu yolda 2020 yılında Teoman Etensel tarafından İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında özel yüzme dersi başta olmak üzere aquagym, özel fitness dersi ve özel pilates dersi vermek üzere kurulmuş bir firmadır.

Havuzda verilen özel yüzme derslerinden sonra yaz aylarında belirli noktalara ulaşım sağlayarak denizde yüzme dersleri vermektedir. Bu dersler kumsaldan girişlerle yapılmaktadır. Ayrıca direk derin suyla tanışmak için teknede yüzme dersleri de vermektedir.

Denizde yüzme dersleri havuzda özel yüzme dersi yapan öğrencilerin kendilerini denizde de test etme imkanı yaratarak güven kazanmalarını sağlamaktadır. Özellikle yaz tatili öncesi yapılan bu denizde yüzme dersleri ve teknede yüzme dersleri öğrenciler için çok iyi bir çalışma olmaktadır.

Kulüp olarak salon sporlarında sadece ayna karşısında güzel bir görüntü değil sağlıklı ve formda bir beden amaçlanmaktadır. Disiplinli bir çalışma ile bedeninizde ve zihninizde değişim hedeflenmektedir.

Teo Sport; alanında uzman eğitmen kadrosu ile kaliteli tesislerde yüzme, aquagym, fitness ve pilates branşlarında eğitim vermeyi sürdürmektedir.

Teo sport yüzme kursu kurucusu Teoman Etensel

Kurucu ve Koordinatör:

Teoman Etensel

1988 İzmir doğumludur. Çocukluğundan beri birçok spor branşı ile amatör ilgilendikten sonra 2009 yılında profesyonel yüzme eğitimi ve 2012 yılında personal training (PT) hizmeti vermeye başlamıştır. Bu süreçte İzmir, Sakarya ve İstanbul’da çeşitli spor kulüplerinde eğitmen, koordinatör ve kurucu olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ilede İstanbul’da kendi spor kulübünü kurarak spor hayatına devam etmektedir.

2010
Bucaspor Kulübü - İZMİR
Yüzme Antrenörü

Yetişkinlere ve çocuklara; grup yüzme dersleri, özel dersler ve stil eğitimi

2012
Atakan Spor Kulübü - SAKARYA
Fitness Koordinatörü – Yüzme Antrenörü

Kişiye özel antrenman, vücut geliştirme, cardio. Yetişkinlere ve çocuklara; grup yüzme dersleri, özel dersler ve stil eğitimi

2012
Balçova Termal Otel Sağlıklı Yaşam Merkezi - İZMİR
Yüzme Antrenörü

Yetişkinlere ve çocuklara; grup yüzme dersleri, özel dersler ve stil eğitimi

2013
Elit Akademi Spor Kulübü - SAKARYA
Kurucu ve Antrenör

Yetişkinlere ve çocuklara; grup yüzme dersleri, özel dersler ve stil eğitimi. Otizmli öğrencilere özel öğretim yöntemleri ile yüzme eğitimi

2014
Altınbilek Spor Kulübü - İSTANBUL
Yüzme Antrenörü

Yetişkinlere ve çocuklara; birebir özel yüzme dersleri ve stil eğitimi

2020
TEO Sport - İSTANBUL
Yüzme Antrenörü | Fitness Antrenörü (PT)

Yetişkinlere ve çocuklara; birebir özel yüzme dersleri ve stil eğitimi

Kişiye özel antrenman, vücut geliştirme, fitness, cardio

Teoman Etensel Hakkındaki Yorumlar:

Teo Sport – Teoman Etensel hakkındaki güncel yorumlara  ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Teo Sport – Teoman Etensel hakkındaki güncel yorumlara  ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Yeni ve Eski İş Ortaklarımız: