Spora Hayat Kat!

Cihangir spor salonunda özel fitness dersi veren kadın hoca

ÖZEL FİTNESS DERSİ

Cihangir Stüdyo

Kılıçalipaşa Mah. Şimşirci Sok. No:6 Beyoğlu / İSTANBUL

Yaşam boyu spor anlayışıyla salon sporlarında da sadece ayna karşısında güzel bir görüntü değil sağlıklı ve formda bir beden amaçlıyoruz. Disiplinli bir çalışma ile bedeninizde ve zihninizde değişim hedefliyoruz. Kilo almak veya vermek isteyen, vücudunu şekle sokmak isteyen, vücut kas oranını arttırmak isteyen, forma girmek isteyen öğrenci adaylarına beslenme tavsiyeleri yaparak, onlara uygun çalışma programları oluşturuyoruz.

İstanbul gibi yoğun bir şehirde yaşayıpta rahatlamak istemeyen kim olabilir ki. Sabah saatlerinde mesaiden önce veya akşam iş çıkışında deniz ve doğa manzaralı Cihangir stüdyomuzda zihnen ve bedenen rahatladıktan sonra, terasımızda içeceğiniz keyif kahvesinden güzeli yoktur. Sizleri de bu spor keyfini yaşamak için özel fitness derslerimize bekliyoruz.

Eğitmenimizle Beraber Nasıl Bir Program Uygulayacaksınız ?

– Öncelikle sizinle ilgili birkaç bilgi alacağız:

 • Yaşınızı soracağız
 • Antrenman yaşınızı soracağız (Ne kadar süredir antrenman yaptığınız)
 • Herhangi bir rahatsızlığınızın (boyun fıtığı vs.) , sakatlığınızın olup olmadığını soracağız
 • Ailenizde kalıtsal bir hastalık var mı öğreneceğiz
 • Egzersizdeki amaçlarınızı öğreneceğiz (Kilo verme, Forma girme, vücut geliştirme…)

– Antrenman yapıyorsanız halihazırda uyguladığınız programı öğreneceğiz

 • Hayat tarzınız hakkında bilgi alacağız (işiniz, boş vakitleriniz, beslenme düzeniniz)
 • Size uygun bir egzersiz programı hazırlayacağız
 • Eğitmenimizin eşliğinde birebir olarak haftanın belli gün ve saatlerinde uygulayacağız

Özel Fitness Dersi Programlarımız:

 • 10 Derslik Program
 • 8 Derslik Program
 • 4 Derslik Program
 • 1 Derslik Program

Bütün programlarımızın geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün içinde yapılamamış ders saatleriniz maalesef bir sonraki aya aktarılamaz. Kararlaştırdığımız ders gün ve saatleri esnek olup, ders saatinden en geç 4 saat önce yapacağınız bildirimle dersinizi o ay içerisinde ileriki bir tarihe erteleyebilirsiniz.

Özel fitness derslerimiz;

The Elysium İstanbul spor salonunda,

Cihangir Stüdyosu‘nda,

Casa Towers Sitesi stüdyosunda verilmektedir.

Herhangi bir programa kayıt olmak isteyen öğrencilerimizin, kayıt esnasında ödemenin tamamını veya bir miktarını yapması gerekmektedir.

Tek derslik programda öğrencilerimize randevu verebilmemiz için randevu talep edildiği anda ders ödemesinin yapılması gerekmektedir.

Özel fitness derslerinin fiyatlarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.


Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme derslerimizde kulübümüzün amaçları; hiçbir ekipman (yüzme tahtası, makarna(sosis), palet) kullanmadan eğitim vermek, olabildiğince kısa sürede sizlerin yüzmesini sağlamak ve bu dersler sonrasında direk denizde yüzmenizi başarmaktır.

Bayanlara Özel Pilates Dersi

Kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla minder üzerinde ya da özel olarak dizayn edilmiş aletlerle vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktiviteler içeren egzersiz sistemidir.

Denizde Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme derslerimizden sonra her öğrencimizin aklına ilk gelen “Denizde nasıl yüzeceğim?” sorusunun cevabını öğrenmek için denizde özel yüzme derslerine katılmanızı tavsiye ederiz.