Spora Hayat Kat!

Avrupa yakası özel yüzme dersi, anadolu yakası özel yüzme dersi, fatih yüzme dersi, cadde bostan fitness özel ders

Misyon:

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında su korkusunu yenmek isteyen, temel yüzme öğrenmek isteyen, stil yüzme öğrenmek isteyen, denizde yüzmeyi öğrenmek isteyen, tekneden denize girmeyi öğrenmek isteyen bay ve bayan yetişkin, ve çocuk kursiyerlerimize hedefledikleri yüzmeyi öğretmek.

İstanbul, İzmir ve Saroz körfezi yakınlarında yaşayan veya bu bölgelere seyahat etmek isteyen bütün kursiyerlerimize denizde yüzmeyi ve tekneden denize girmeyi öğretmek.

Özellikle su korkusunu yenmek isteyen kursiyerlerimize uygun teknikler uygulayarak, onları bu endişelerinden kurtarmak.

Vücudun merkezini güçlendirip, denge ve koordinasyonunu arttırmak isteyen öğrenci adaylarının, bu özellikleri kazanırken daha sıkı ve esnek bir vücuda sahip olmalarını özel pilates dersleri  ile sağlamak.

Forma girip, vücudunu diri tutma isteğini daha eğlenceli bir şekilde yerine getirmek isteyen kursiyerlerimize suyun içinde çeşitli ekipmanlar ile farklı hareketler yaptırmak. Bu sayede hedefledikleri forma “Aquagym” ile daha eğlenceli bir şekilde ulaştırmak.

Kilo almak veya vermek isteyen, vücudunu şekle sokmak isteyen, vücut kas oranını arttırmak isteyen, forma girmek isteyen öğrenci adaylarına beslenme tavsiyeleri yapılarak, onlara uygun çalışma programları oluşturmak.