Spora Hayat Kat!

Yüzme Kursu Programlarımız

Zaman sorunu olmayan öğrencilerimiz için haftada 2, 3 veya 4 gün katılabilecekleri programdır. 10 derslik normal program ders yoğunluğuna göre 30 ile 60 günlük süre içerisinde tamamlanmalıdır.

10 dersi biraz daha kısa sürede bitirmek isteyen öğrencilerimizin haftaiçi hergün katılabilecekleri programdır. 10 derslik yoğun program 30 günlük süre içerisinde tamamlanmalıdır.

Sağlık personeli, uçuş personeli veya mesai saatleri devamlı değişen öğrencilerimizin katılabilecekleri programdır. 1 gün öncesinden bile olsa anlık ders saati talep edilebilir. İstenilen gün ve saatin müsait olma durumunda randevu verilebilir. 10 derslik esnek program 60 günlük süre içerisinde tamamlanmalıdır.

İşyerinde mesai sorunu olmayan ve zaman kısıtlaması olan öğrencilerimizin katılabilecekleri programdır. Günde 2 saat ders yapılarak 5 günde derslerimiz tamamlanır. Herhangi bir plan değişikliğinizde 10 derslik hızlandırılmış program 30 gün içinde tamamlanmalıdır.

Haftaiçi yoğun iş temposuna veya okul hayatına sahip olup zaman ayıramayan öğrencilerimizin katılabilecekleri programdır. Derslerimiz sadece haftasonu yapılır. 10 derslik haftasonu programı 60 günlük süre içerisinde tamamlanmalıdır.


Öncesinde yüzme geçmişi olup 5 dersin kendisine yeteceğini düşünen öğrencilerimizin katılabilecekleri programdır. Herhangi bir plan değişikliğinizde 5 derslik kısa program 30 gün içinde tamamlanmalıdır.

İşyerinde mesai sorunu olmayan, zaman kısıtlaması olan ve öncesinde yüzme geçmişi olup 5 dersin kendisine yeteceğini düşünen öğrencilerimizin katılabilecekleri programdır. 2 veya 3 günde derslerimiz tamamlanır. Herhangi bir plan değişikliğinizde 5 derslik kısa hızlandırılmış program 30 gün içinde tamamlanmalıdır.

Haftaiçi yoğun iş temposuna veya okul hayatına sahip olup zaman ayıramayan, öncesinde yüzme geçmişi olup 5 dersin kendisine yeteceğini düşünen öğrencilerimizin katılabilecekleri programdır. Derslerimiz sadece haftasonu yapılır. 5 derslik haftasonu programı 30 günlük süre içerisinde tamamlanmalıdır.

Herhangi bir sebeple kendisine düzenli bir program çıkartamayan öğrencilerimizin katılabilecekleri programdır. Herhangi bir zamanda aranıp ders için randevu alınabilir. İstenilen gün ve saatin müsait olma durumunda randevu verilebilir.

Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme derslerimizde kulübümüzün amaçları; hiçbir ekipman (yüzme tahtası, makarna(sosis), palet) kullanmadan eğitim vermek, olabildiğince kısa sürede sizlerin yüzmesini sağlamak ve bu dersler sonrasında direk denizde yüzmenizi başarmaktır.

Özel Pilates Dersi

Kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla minder üzerinde ya da özel olarak dizayn edilmiş aletlerle vücudun her bölümünü çalıştırmaya yönelik farklı aktiviteler içeren egzersiz sistemidir.

Denizde Özel Yüzme Dersi

Özel yüzme derslerimizden sonra her öğrencimizin aklına ilk gelen “Denizde nasıl yüzeceğim?” sorusunun cevabını öğrenmek için denizde özel yüzme derslerine katılmanızı tavsiye ederiz.